We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details. More info and settings. Accept
Copa del Rey »
Tue 24 Jan
19:15
Alavés
19:15
Alcorcón
CAF Africa Cup of Nations Group 3 »
Tue 24 Jan
20:00
Togo
20:00
Congo RD
Tue 24 Jan
20:00
Morocco
20:00
Ivory Coast
Coupe de la Ligue »
Tue 24 Jan
21:00
Girondins Bordeaux
21:00
PSG
Coppa Italia »
Tue 24 Jan
20:45
Napoli
20:45
Fiorentina
Championship »
Tue 24 Jan
20:45
Brighton Hove Alb.
20:45
Cardiff City
Tue 24 Jan
21:00
Reading
21:00
Fulham
KNVB Beker »
Friendly »
Tue 24 Jan
13:00
Vejle BK
13:00
AGF Aarhus
Tue 24 Jan
16:00
Grasshopper
16:00
Rheindorf Altach
Tue 24 Jan
18:30
Thun
18:30
FC Koniz
Tue 24 Jan
13:00
Sparta Praha
13:00
Ruzomberok
Tue 24 Jan
16:00
Austria Lustenau
16:00
FC Vaduz
Tue 24 Jan
12:00
Alanyaspor
12:00
Jagiellonia Bialystok
Tue 24 Jan
12:30
Zlin
12:30
Zlaté Moravce
Tue 24 Jan
13:00
Bangkok United
13:00
Yokohama F. Marinos
Tue 24 Jan
16:00
Dinamo Bucureşti
16:00
Zurich
Tue 24 Jan
20:45
St Patrick's
20:45
Bluebell United
Tue 24 Jan
12:00
Las Palmas
12:00
Hammarby IF
Tue 24 Jan
10:00 Finished
Pomorie
0 - 1
Neftohimik INFO
Tue 24 Jan
10:00 Finished
Suphanburi
2 - 4
Kashima Antlers INFO
Tue 24 Jan
11:00 Playing 56'
Cibalia Vinkovci
0 - 1
Zagreb
Tue 24 Jan
11:00 Playing 57'
MTK Budapest II
1 - 2
Budaörsi
Tue 24 Jan
12:00
Spartak Subotica
12:00
ACS Poli Timişoara
Tue 24 Jan
13:00
Podbrezová
13:00
Frýdek-Místek
Tue 24 Jan
13:00
Tatran Prešov
13:00
Banská Bystrica
Tue 24 Jan
13:00
Velež Mostar
13:00
Vitez
Tue 24 Jan
14:00
Beroe
14:00
Lech Poznań
Tue 24 Jan
14:00
CFR Cluj
14:00
Arka Gdynia
Tue 24 Jan
14:00
Maribor
14:00
Kapfenberger SV
Tue 24 Jan
14:30
Sutjeska
14:30
Vojvodina Novi Sad
Tue 24 Jan
15:00
FC Koper
15:00
Szombathelyi Haladas
Tue 24 Jan
15:45
Shenxin Shanghai
15:45
F91 Dudelange
Tue 24 Jan
17:00
Kaiserslautern
17:00
Pirmasens FK
Tue 24 Jan
19:00
Parndorf
19:00
Klingenbach
Tue 24 Jan
13:00
Vozdovac
13:00
Radnički Obrenovac
Tue 24 Jan
13:00
Metalleghe-Bsi
13:00
RNK Split
Tue 24 Jan
13:00
Spartak Trnava II
13:00
Soproni Vasutas SE
Tue 24 Jan
14:00
FC Hatvan
14:00
Cegledi
Tue 24 Jan
15:00
Kaiserslautern II
15:00
Alemannia Aachen
Tue 24 Jan
15:00
Pandurii Târgu
15:00
Jagiellonia Bialystok
Tue 24 Jan
18:30
Hartberg
18:30
SV Krottendorf
Tue 24 Jan
19:15
Marl Hüls
19:15
Schalke 04 II
Tue 24 Jan
19:30
ASC 09 Dortmund
19:30
Cronenberger
Belgian Pro League »
Tue 24 Jan
20:30
Genk
20:30
Kortrijk
Tue 24 Jan
20:30
KV Oostende
20:30
Charleroi
Tue 24 Jan
20:30
Zulte-Waregem
20:30
Mouscron Peruwelz
Cup Turkey Group 2 »
Tue 24 Jan
12:00 Playing 10'
Sancaktepe
0 - 0
Inegolspor
Cup Turkey Group 5 »
Tue 24 Jan
16:30
Galatasaray SK
16:30
Erzincanspor
Tue 24 Jan
10:00 Finished
Tuzlaspor
1 - 1
Elazigspor INFO
Cup Turkey Group 7 »
Tue 24 Jan
17:00
Akhisar
17:00
Aydinspor
Cup Turkey Group 8 »
Tue 24 Jan
12:00 Playing 10'
Kizilcabolukspor
0 - 0
Gumushanespor
Cup Scotland »
Tue 24 Jan
20:45
Queen's Park FC
20:45
Ayr United
Cup Greece »
Tue 24 Jan
16:15
Xanthi
16:15
OFI
Tue 24 Jan
18:00 Postponed
OFI
18:00
Xanthi
Tue 24 Jan
14:00 Postponed
PAS Giannina
14:00
Platanias
Tue 24 Jan
14:00 Postponed
AEK Athens
14:00
Levadiakos
Tue 24 Jan
14:00 Postponed
Olympiakos Piraeus
14:00
Aris Thessaloniki
Tue 24 Jan
14:00 Postponed
Atromitos
14:00
Lamia
League One »
Tue 24 Jan
20:45
Oldham Athletic
20:45
Peterborough United
Tue 24 Jan
20:45 Postponed
Gillingham
20:45
AFC Wimbledon
Tue 24 Jan
20:45
Sheffield United
20:45
Fleetwood Town
Copa Libertadores »
Tue 24 Jan
01:15 Finished
Deportivo
0 - 1
Independiente del Valle INFO
Conference »
Tue 24 Jan
20:45
Barrow
20:45
Lincoln City
Tue 24 Jan
20:45
Eastleigh
20:45
Macclesfield Town
Conference North »
Tue 24 Jan
20:45
Brackley Town
20:45
Altrincham
Tue 24 Jan
20:45
Fylde
20:45
Alfreton Town
Tue 24 Jan
20:45
Salford City
20:45
Nuneaton Town
Conference South »
AFC Champions »
Tue 24 Jan
12:30
Global
12:30
Tampines Rovers
Non League Premier Group 1 »
Non League Premier Group 2 »
Non League Div One Group 1 »
Non League Div One Group 2 »
Tue 24 Jan
20:45
Hythe Town
20:45
Hastings United
Tue 24 Jan
20:45
Molesey FC
20:45
Faversham Town
Tue 24 Jan
20:45
Sittingbourne
20:45
Herne Bay
Non League Div One Group 3 »
Tue 24 Jan
20:45
Royston Town
20:45
Northwood
Tue 24 Jan
20:45
Fleet Town
20:45
Farnborough
Non League Div One Group 4 »
Non League Div One Group 5 »
Tue 24 Jan
20:45
Colne FC
20:45
Lancaster City
Tue 24 Jan
20:45
Droylsden
20:45
Farsley
Tue 24 Jan
20:45
Ramsbottom United
20:45
Hyde
Tue 24 Jan
20:45
Kendal Town
20:45
Radcliffe Borough
Non League Div One Group 6 »
EFL Trophy »
Carioca 1 »
Tue 24 Jan
19:30
Campos
19:30
Tigres do Brasil
Tue 24 Jan
19:30
Cabofriense
19:30
Portuguesa RJ
Tue 24 Jan
19:30
Bonsucesso
19:30
Nova Iguaçu
State Cup »

Follow BeSoccer on Facebook